Безпека освітнього середовища

Територія КЗОЗ «Красноградський медичний фаховий коледж» Харківської обласної ради огороджена, достатньо озеленена, наявні декоративні культури, дерева, квіти, постійно проводиться прибирання та полив території, відсутні ями, пошкодження покриття, облаштовані місця для відпочинку. Територія проглядається, немає місць для «схованок».

У приміщеннях коледжу облаштовані зони відпочинку, підлога неслизька, меблі встановлено належним чином, приміщення коридорів вільні, незагромаджені.

Приміщення достатньо озеленені, сходові клітини мають поручні, завжди вільні шляхи евакуації. Всі приміщення оснащено вогнегасниками, наявні інструкції з техніки безпеки, пожежної безпеки, схеми евакуації.

Приміщення гуртожитку коледжу та навчального корпусу оснащені системами протипожежного захисту, системами оповіщення. В гуртожитку коледжу облаштовано найпростіше укриття на випадок повітряної тривоги, оснащене місцями для сидіння, запасом питної та технічної води, аптечкою, засобами зв’язку, інтернетом.

Навчальний заклад постійно закуповує дезінфекуючі засоби, проводить вологе прибирання та провітрювання відповідно до нормативних вимог. Всі працівники мають медичні особові книжки з пройденим медичним оглядом.

Під час карантину коледж дотримується всіх санітарно – протиепідеміологічних заходів: обробка поверхонь, дверних ручок, підлоги, меблів, проводиться вологе прибирання з дезрозчинами, використання засобів індивідуального захисту, забезпечує чистоту та охайність місць спільного користування, коридорів та навчальних приміщень, дотримується режиму провітрювання.

Туалетні кімнати відповідають санітарним нормам та облаштовані всім необхідним (відокремлені кабінки з дверима, вода, мило, папір, рушники тощо).

В усіх корпусах наявні інформаційні стенди щодо дотримання вимог техніки безпеки та протипожежного захисту. В навчальних кабінетах відсутнє надлишкове нагромадження меблів, стендів, перевага надається легким полицям замість нагромадження масивних меблів, зайвих речей.

Облаштовано місця для відпочинку педагогів та співробітників. Працівники закладу дотримуються вимог охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки. Для цього створено умови для відповідного навчання та забезпечення належного рівня пожежної безпеки та дотримання вимог щодо охорони праці.

Основні складові безпеки:

  • Забезпечення закладу первинними засобами пожежогасіння;
  • Обладнання приміщень пожежної сигналізацією;
  • Наявність та належний стан пожежних виходів;
  • Незахаращеність шляхів евакуації;
  • Обізнаність студентів та персоналу закладу правилам охорони праці, електробезпеки та пожежної безпеки.

В коледжі постійно проводяться заходи з пожежної безпеки, спільні тренувальні навчання з працівниками ДСНС України в Харківській області; постійно проводяться навчання та інструктажі для персоналу та студентів.

Інструкції

Документи щодо безпеки освітнього середовища