Тарасова стежина

…….Квітень вже в повній красі!
Ще в березні місяці ми отримали запрошення прийняти участь у Всеукраїнському мистецькому конкурсі до Дня народження Т.Г.Шевченка. “Тарасова стежина” Засновник заходу — International Art Center ” All Stars “. Тема – ” Творчий спадок Тараса Шевченка у сучасному прочитанні”. Враховуючи реалії сьогодення,конкурс триває два місяці. Отже, студентська творча студія ” Лідер ” Красноградського медичного фахового коледжу, підготувала та презентувала до участі в конкурсі художній номер у жанрі – Театральне мистецтво.Літературно – музична,хореографічна композиція …….” Така її доля..” ( за творами Великого Кобзаря)

Зауважимо,що сьогодні, всі заходи, що готують учасники студії ” Лідер”,проходять під девізом ” Тобі,захиснику,наша любов і шана”. Тому,нам приємно повідомити,що студенти та викладачі нашого коледжу,підтримали ініціативу художньго керівника студії,викладача – Лідії Уколової та зібрали добровільні кошти в сумі 1920 грн та перерахували їх на придбання дронів для кордону ДПСУ , та 2000 грн.,на закупку тепловізійного молекуляра AGM Taipan, для 92 механізованої бригади, 1 батальону,1 роти,2 взводу в якому служать наші земляки та боронять нашу країну на Купянському напрямку,на Харківщині.
Студенти,викладачі та співробітники продовжують добрі справи ,беручи активну участь заходах,наближаючи нашу перемогу.

Слава нашим захисникам!!!!! Слава Україні!!!! Героям слава!!!!

Висловлюю подяку студентам —- Марченку Олександру ( роль Діда ),Миронову Олексію ( ведучий) та Віднічуку Івану ( оператор відеозйомки та монтажу )– студентам 4 курсу, Мустафіній Софії( хореографія ),студентці 2 курсу, Гнатенко Діані,3 курс ( музичне оформлення) ,та нашим маленьким акторам,учасникам студії — Тимофію Вовк та Анастасії Кучерявій !

Л Уколова,викладач,художній керівник студії ” Лідер”.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *