12 ТРАВНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ

ДО ЦІЄЇ ДАТИ, В МЕДИЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ, ПРОЙШЛИ ЗАХОДИ ,ЯКІ МИ ПРОПОНУЄМО ВАШІЙ УВАЗІ, ТА ЯКІ ПРИУРОЧЕНІ ДО МІЖНАРОДНОГО ДНЯ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ!

Дорогі друзі!!! В медичному коледжі успішно працює відділення ” Сестринська справа “. На відділенні навчаються студенти, що мають бажання здійснити свою мрію – отримати медичну освіту і стати медичною сестрою. Освітні послуги надають студентам понад 50 викладачів, лікарів-викладачів та медсестер – викладачів.
Сьогодні ми успішно проходимо випробування та труднощі в роботі, навчаємось в он-лайн форматі, передаємо свій досвід та вміння ,свою любов до професії молоді, проводимо виховну, розʼяснювальну роботу серед студентів.
…….Медична сестра…..Це постійні робочі, буденні стосунки з лікарями, з пацієнтами різного віку, з їх рідними та близькими….Це- нічні чергування, це- уколи, крапельниці, перевʼязки, написання документації, годування і догляд малих дітей, людей похилого віку, людей з обмеженими можливостями. Це – догляд та реабілітація наших захисників, що перебувають на лікуванні після поранення. Це втішання та розрада пацієнтів та їх рідних.
Ти – медична сестра! Тобі довірена робота,-
На порятунок з лікарем людей!
Основою твоєї суті є – турбота.
Підтримка, лікування … день за днем !
Від імені свого відділення хочу тепло і щиро привітати своїх студентів з Міжнародним Днем медичної сестри.
Хочу побажати всім здоровʼя, успіхів у навчанні та досягнень у майбутній професії !

З повагою, С. Позняк, завідуюча відділенням “Сестринська справа”

Тема подвигу медичних працівників актуальна сьогодні. На часі говорити про це! Пропонуємо вашій увазі уривок з оповідання ” Катрусина Криниця “, Івана Цюпи, земляка – красноградця, що описав буденний подвиг молодої медсестрички, яка рятувала поранених бійців на полі бою…під час фашистської навали….

Тема подвигу медичних працівників актуальна сьогодні. На часі говорити про це! Пропонуємо вашій увазі уривок з оповідання ” Катрусина Криниця “, Івана Цюпи, земляка – красноградця, що описав буденний подвиг молодої медсестрички, яка рятувала поранених бійців на полі бою…під час фашистської навали….

Ми всі пишаємося подвигами наших медиків в тилу і на фронті. Вони гідні нашої поваги і уваги!

ВІЧНА ПАМʼЯТЬ І ШАНА ВСІМ МЕДИЧНИМ СЕСТРАМ І ЛІКАРЯМ,ЩО ЗАГИНУЛИ НА ВІЙНІ . ЇХ ПОДВИГ БЕЗСМЕРТНИЙ !!!

До Міжнародного дня медичної сестри в нашому коледжі ми провели виставку художніх робіт нашого викладача дисципліни “Медсестринство в терапії Руденка Олександра Олексійовича.
Талановита людина…лікар, викладач першої категорії, у вільний час має талант і бажання творити…писати картини.
І це чудово!!! Маємо нагоду ознайомити вас з його роботами, які він присвячує своїм студентам, колегам і просто небайдужим людям…..

Всі квіти землі….всю красу квітуючої планети…..ромашки, лілії, тюльпани, мімозу і проліски…маки і троянди…, орхідеї і польовий квітуючий рай….,нарциси і річкові лілії.., бузок і волошки польові…всі квіти дарую Вам, шановні, любимі, кохані, працьовиті, талановиті наші медичні сестри….
Вітаю всіх своїх студентів, колег з Міжнародним Днем медичної сестри!!!

О. Руденко викладач медичного коледжу, автор картин

ДОРОГІ ДРУЗІ !!!

ЩИРО І СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВСІХ ВЕТЕРАНІВ ПРАЦІ – МЕДИЧНИХ СЕСТЕР, ,ВСІХ ВИПУСКНИКІВ КОЛЕДЖУ ( УЧИЛИЩА ) РІЗНИХ

РОКІВ, СТУДЕНТІВ, КОЛЕГ, СПІВРОБІТНИКІВ, З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ МЕДИЧНОЇ СЕСТРИ !!!!

БАЖАЮ МІЦНОГО ЗДОРОВʼЯ НА ДОВГІ РОКИ, ЩАСТЯ І МИРУ, ПЕРЕМОГИ І СВІТЛИХ СОНЯЧНИХ ДНІВ…!!!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

Лідія Уколова , викладач – методист, художній керівник студії “Лідер “

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *